Gxplus

SPREY BOYA GRUBU

GENEL AMAÇLI SPREY BOYALAR

GXPLUS GOLD

Gxplus Gold (Altın sarısı) Profesyonel ve Hobi Amaçlı kullanım için idealdir yüksek örtme ve tutunma gücü sağlar dokunma kuruması 15 dakika sert kuruma 2 saat tam montaj kuruması için 12 saat gerekmektedir.

GXPLUS KROM

Gxplus Krom (Metal) Profesyonel ve Hobi Amaçlı kullanım için idealdir yüksek örtme ve tutunma gücü sağlar dokunma kuruması 15 dakika sert kuruma 2 saat tam montaj kuruması için 12 saat gerekmektedir.

GXPLUS SİYAH

Gxplus Siyah Profesyonel ve Hobi Amaçlı kullanım için idealdir yüksek örtme ve tutunma gücü sağlar dokunma kuruması 15 dakika sert kuruma 2 saat tam montaj kuruması için 12 saat gerekmektedir.

GXPLUS BEYAZ

Gxplus Beyaz Profesyonel ve Hobi Amaçlı kullanım için idealdir yüksek örtme ve tutunma gücü sağlar dokunma kuruması 15 dakika sert kuruma 2 saat tam montaj kuruması için 12 saat gerekmektedir.

GXPLUS KIRMIZI

Gxplus Kırmızı Profesyonel ve Hobi Amaçlı kullanım için idealdir yüksek örtme ve tutunma gücü sağlar dokunma kuruması 15 dakika sert kuruma 2 saat tam montaj kuruması için 12 saat gerekmektedir.

GXPLUS MAVİ

Gxplus Mavi Profesyonel ve Hobi Amaçlı kullanım için idealdir yüksek örtme ve tutunma gücü sağlar dokunma kuruması 15 dakika sert kuruma 2 saat tam montaj kuruması için 12 saat gerekmektedir.

GXPLUS YEŞİL

Gxplus Yeşil Profesyonel ve Hobi Amaçlı kullanım için idealdir yüksek örtme ve tutunma gücü sağlar dokunma kuruması 15 dakika sert kuruma 2 saat tam montaj kuruması için 12 saat gerekmektedir.

GXPLUS SARI

Gxplus Sarı Profesyonel ve Hobi Amaçlı kullanım için idealdir yüksek örtme ve tutunma gücü sağlar dokunma kuruması 15 dakika sert kuruma 2 saat tam montaj kuruması için 12 saat gerekmektedir.

GXPLUS TURUNCU

Gxplus Turuncu Profesyonel ve Hobi Amaçlı kullanım için idealdir yüksek örtme ve tutunma gücü sağlar dokunma kuruması 15 dakika sert kuruma 2 saat tam montaj kuruması için 12 saat gerekmektedir.

GXPLUS KAHVERENGİ

Gxplus Kahverengi Profesyonel ve Hobi Amaçlı kullanım için idealdir yüksek örtme ve tutunma gücü sağlar dokunma kuruması 15 dakika sert kuruma 2 saat tam montaj kuruması için 12 saat gerekmektedir.

× Canlı Whatsapp Hattı